(044) 565-58-22 565-57-95

Новини

17 квітня 2014 р.
14 лютого 2014 р.
17 травня 2013 р.

Компанія

Компанія "Термоізол-К" заснована у 2000 р. И ось уже понад 17 років наша компанія успішно працює у сфері виробництва і продаж ізоляційних матеріалів. Увесь цей час ми старанно підбирали торгові марки, співвідношення ціни і якості яких є найбільш оптимальним на думку покупця.

Головна мета компанії - якомога повніше задовольнити потреби покупця на ринку тепло-, звуко-, гідро- та пароізоляції.

Ключовим у нашій роботі є професіоналізм співробітників, оперативне виконання замовлень та чуйне ставлення до кожного партнера і клієнта компанії.

У нас Ви знайдете широкий асортимент якісної продукції, такої як ізоляція для труб, стін, покрівель, підкладка під ламіновану підлогу та багато інших матеріалів. Крім того, Ви завжди можете отримати консультації кваліфікованих фахівців щодо застосування пропонованої нами продукції.

Окрім ізоляційних матеріалів, наша компанія пропонує Вам систему гарячого і холодного водопостачання із полібутилену англійської фірми HEPWORTH. Головні її особливості - монтаж без інструментів, довговічність, простота у використання.

Також ми виготовляємо каремати, туристичні сидіння, коврики-пазли, які вже прекрасно зарекомендували себе на ринку.

Відносно новим напрямком нашої роботи є лазерна порізка та гравірування.

Широкий асортимент товарів нашої компанії допоможе максимально зменшити затрати на оплату опалення, зберегти тепло і комфорт у Вашому домі, офісі, на підприємстві.